Foreholte heeft de smaak eindelijk te pakken. Zeven dagen geleden werd koploper CSV Jong Holland op De Elsgeest maar liefst op een 4-0 nederlaag getrakteeerd. Door de positieve resultaten van de afgelopen weken bezetten de Voorhouters inmiddels de tiende plaats in 2A, waardoor een plek boven de rode streep is bereikt. Om de opmars in de rangschikkeling voort te zetten waren de drie punten in Lisserbroek op bezoek bij Kagia dan ook bijzonder welkom.
Binnen een kwartier was het eerst de thuisploeg die tot tweemaal toe dichtbij de openingstreffer was, waarna Foreholte uit een vrije trap aan een voorsprong rook. De thuisploeg toonde zich hierna iets gevaarlijker en kwam uiteindelijk na en halfuur op voorsprong toen Robin van der Zwet het speeltuig inleverde bij Michael de Bruijn die vervolgens op fraaie wijze de score opende (1-0). Met het rustsignaal in zicht leek Foreholte alsnog op gelijke hoogte te komen, maar een roodwitte inzet die op het houtwerk belandde voorkwam op de valreep de 1-1.
Foreholte wenste zich na de doelwisseling niet neer te leggen bij de 1-0 achterstand, waarbij het Swen Veenstra was die na ruim een uur spelen raak wist te prikken (1-1), zodat het met nog meer dan een kwart wedstrijd te gaan aan de Kikkerbeetstraat nog alle kanten op kon. Het dubbeltje rolde deze middag uiteindelijk de kant op van de Lisserbroekers. Na een lang uitgesponnen Kagia-aanval was het opnieuw Michael de Bruijn die het succesvolle eindstation was. Na de 2-1 drong Foreholte nog wel aan om in ieder geval een puntje uit het vuur te slepen, maar daar slaagde het Voorhoutse gezelschap niet in, zodat er na twee overwinningen op rij dit keer een nederlaag op het wedstrijdformulier verscheen.
Foreholte komt de komende twee zaterdagen niet in actie. Pas op zaterdag 18 april a.s. staat er weer een competitieduel op het programma. Die dag staat er een bezoek geprogrammeerd aan titelkandidaat LFC in Leiden. Een pittige opgave voor Foreholte, dat met een remise al bijzonder tevreden zal zijn.
Bron:Bollenstreekomroep