• Staf

    NaamRolFunctie
    Elk, Willy vanTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Linden, Yannick van derOverige stafTeammanager
    Velzen, Robin vanTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 11:00Foreholte VR1 - Football Factory VR2Sportpark Elsgeest
    31 okt. 12:15DoCoS VR1 - Foreholte VR1Sportpark Morskwartier
    7 nov. 11:00Foreholte VR1 - FC Oegstgeest VR2Sportpark Elsgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Foreholte O19-1 - Nootdorp O19-15 - 7
    3 okt.Foreholte 14-1 - SCPB 14-23 - 0
  • Poulestanden Foreholte VR1 ( 5e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foreholte VR13300161159
    2Blauw-Zwart VR1330013859
    3FC Oegstgeest VR222008446
    4DoCoS VR13201155106
    5FC Rijnvogels VR332015326
    6FC Lisse VR2420212936
    7Football Factory VR23102517-123
    8VUC VR110103301
    9SJC VR23012510-51
    10LSVV 70 VR2100114-30
    11VVSB VR12002310-70
    12SVC'08 VR24004719-120

    Poulestanden Foreholte VR1 ( Groep 3 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV'46 VR13300155109
    2Foreholte VR1320110646
    3VV Woubrugge VR131027703
    4Voorschoten`97 VR33003115-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aartman, TessTeamspeler
    Damen, KimTeamspeler
    Duivenvoorde, DemiTeamspeler
    Hoek, LucaTeamspeler
    Klink, Emma vanTeamspeler
    Korte, Giulietta deTeamspeler
    Molkenboer, MaaikeTeamspeler
    Monteny, KyraTeamspeler
    Nelis, SophieTeamspeler
    Neve, GuusjeTeamspeler
    Ploeg, Ilse v.d.Teamspeler
    Prins, IsaTeamspeler
    Putten, Nina vanTeamspeler
    Rijn, Lies vanTeamspeler
    Rotteveel, PienTeamspeler
    Salfeld, LynnTeamspeler
    Twigt, AnoukTeamspeler
    Uittenbogaard, KiekTeamspeler
    Vink, MilouTeamspeler
    Vis, BabetTeamspeler
    Vooren, Janneke vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Foreholte VR1

    VS

    Football Factory VR2

    24 oktober 202611:00 uur
    Sportpark Elsgeest veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Foreholte VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Foreholte VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club