• Scheidsrechters Programma

  • DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKL ThuisKL Uit
    16 okt.09:30Foreholte JO11-3 - Foreholte JO11-4veld 41515
    16 okt.09:30Foreholte JO9-1 - UVS JO9-1veld 4814
    16 okt.15:30Foreholte JO19-1 - VVSB JO19-1W.J.M. (Wim) van der Valkveld 114
    16 okt.15:30Foreholte VR1 - Ouderkerk sv. VR1A.J. (Joop) Lamersveld 21617
    16 okt.15:30Foreholte JO19-3 - FC Oegstgeest JO19-4D. (Dennis) Duivenvoordeveld 435
    16 okt.15:30Foreholte JO19-4 - Hillegom sv JO19-5D. (Dominique) ScipioVeld 587
    17 okt.10:00Foreholte 35+2 - Graaf W II VAC 35+1Veld 337
    17 okt.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7Veld 212+13-
    17 okt.11:00Foreholte 4 - UVS 3R. (Ruud) van de VeldeVeld 11015
    17 okt.12:00Foreholte 9 - DWO 2AfgeschermdVeld 4914
    17 okt.12:00Foreholte VR1 - ESTO VR1M. (M.Z.) SalamatVeld 21617
    17 okt.14:00Foreholte 1 - Bloemendaal 1J.G. (Jos) StraverVeld 114
    23 okt.10:00Foreholte MO13-1 - Rijnsburgse Boys MO13-1veld 1
    23 okt.13:00Foreholte VR2 - Forum Sport VR1veld 2
    23 okt.13:00Foreholte MO19-2 - S.V. Kickers'69 MO19-1veld 4
    23 okt.13:00Foreholte 2 (zondag) - Rijnsburgse Boys 3veld 1--
    24 okt.10:00Foreholte 35+1 - NSV'46 35+1veld 1
    24 okt.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    24 okt.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    24 okt.12:00Foreholte 3 - AGB 3J.J. (Jacob-Jan) Immerzeelveld 1
    26 okt.20:30FH Jo19-1 - Forumsport Jo19-1veld 2--
    27 okt.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    27 okt.18:00Foreholte JO13-1 - RCL JO13-1veld 1--
    30 okt.10:00Foreholte MO13-1 - Quick Boys MO13-3veld 1
    30 okt.11:30Foreholte JO13-1 - SJC JO13-1veld 1
    30 okt.13:00Foreholte MO19-2 - Katwijk MO19-1veld 2
    30 okt.13:00Foreholte MO17-2 - Rijnvogels, fc MO17-1veld 1
    30 okt.15:00Foreholte VR1 - Quick Boys VR1veld 1
    31 okt.10:00Foreholte 35+3 - Foreholte 35+2veld 4
    31 okt.10:00Foreholte 7 - ASC 5veld 3
    31 okt.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    31 okt.11:00Foreholte 2 - SJC 2veld 1
    31 okt.12:00Foreholte 10 - DoCoS 4veld 2
    31 okt.12:00Foreholte VR1 - ASW VR1veld 4
    31 okt.12:00Foreholte 4 - S.V. Kickers'69 2veld 3
    31 okt.14:00Foreholte 1 - KDO sv 1veld 1
    31 okt.14:00Foreholte 12 - DoCoS 3veld 2
    1 nov.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    3 nov.18:00Foreholte JO13-1 - DoCoS JO13-1veld 1
    3 nov.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    6 nov.11:30Foreholte MO17-1 - Die Haghe MO17-2veld 1
    6 nov.13:00Foreholte JO15-1JM - Noordwijk JO15-1veld 3
    6 nov.13:00Foreholte VR2 - LYRA VR1veld 4
    6 nov.15:00Foreholte MO19-1 - Jodan Boys, de MO19-1veld 3
    6 nov.15:00Foreholte 2 - Noordwijk 6veld 2
    6 nov.15:30Foreholte JO19-1 - Meerburg JO19-1veld 1
    7 nov.10:00Foreholte 35+2 - RKAVV 35+1veld 4
    7 nov.10:00Foreholte 35+1 - TAC'90 35+1veld 1
    7 nov.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    7 nov.12:00Foreholte 3 - ASV Arsenal 2veld 1
    7 nov.12:00Foreholte 6 - Warmunda, sv 2veld 3
    7 nov.12:00Foreholte 5 - SVO Buytenpark 3veld 2
    7 nov.12:00Foreholte 9 - Bernardus 6veld 4
    7 nov.12:00Foreholte 8 - Alphense Boys 6veld 5
    7 nov.14:00Foreholte 11 - SJC 5veld 2
    7 nov.14:00Foreholte O23-1 - TOGB O23-1veld 1
    10 nov.18:00Foreholte JO13-1 - Woubrugge JO13-1veld 1--
    13 nov.14:00Foreholte 2 - Rijnvogels, fc 6veld 2
    13 nov.15:30Foreholte JO19-1 - UVS JO19-1veld 1
    14 nov.09:00Scheidsrechter Cursus - Scheidsrechter Cursusveld 4--
    14 nov.10:00Foreholte 35+3 - Teylingen 35+2B. (Ben) LemmersVeld 425
    14 nov.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    14 nov.11:00Foreholte 2 - EMM'21 2Veld 1--
    17 nov.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    20 nov.10:00Foreholte MO13-1 - MMO MO13-1veld 1
    20 nov.11:30Foreholte JO16-1 - Sportlust '46 JO16-1veld 1
    20 nov.11:30Foreholte JO13-1 - Katwijk JO13-1veld 2
    20 nov.13:00Foreholte MO17-2 - Katwijk MO17-1veld 3
    20 nov.13:00Foreholte MO19-2 - Hillegom sv MO19-2veld 2
    20 nov.15:00Foreholte VR1 - Hoofddorp s.v. VR1veld 1
    20 nov.15:30Foreholte JO19-1 - RCL JO19-1veld 2
    21 nov.10:00Foreholte 35+2 - DoCoS 35+1veld 4
    21 nov.10:00Foreholte 35+3 - Sporting Leiden 35+2veld 1
    21 nov.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    21 nov.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    21 nov.12:00Foreholte 10 - Roodenburg 3veld 2
    21 nov.12:00Foreholte 7 - RVC '33 3veld 3
    21 nov.12:00Foreholte VR1 - RVC '33 VR2veld 4
    21 nov.14:00Foreholte 1 - DONK 1veld 1
    21 nov.14:00Foreholte 4 - LSVV 70 2veld 3
    21 nov.14:00Foreholte 12 - Voorschoten`97 4veld 2
    24 nov.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    27 nov.11:30Foreholte MO17-1 - RCL MO17-1veld 1
    27 nov.13:00Foreholte JO15-1JM - RCL JO15-1veld 2
    27 nov.13:00Foreholte VR2 - Concordia VR1veld 3
    27 nov.15:00Foreholte MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1veld 1
    27 nov.15:00Foreholte 2 - UVS 5veld 2
    28 nov.10:00Foreholte 35+1 - Teylingen 35+1veld 1
    28 nov.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    28 nov.12:00Foreholte 6 - Altior 3veld 3
    28 nov.12:00Foreholte 9 - SVO Buytenpark 5veld 4
    28 nov.12:00Foreholte 8 - Altior 4veld 2
    28 nov.12:00Foreholte 11 - Warmunda, sv 3veld 1
    28 nov.14:00Foreholte O23-1 - Wippolder O23-1veld 1
    1 dec.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    4 dec.10:00Foreholte MO13-1 - FC Lisse MO13-2veld 1
    4 dec.11:30Foreholte JO13-1 - Quick Boys JO13-2veld 1
    4 dec.13:00Foreholte MO17-2 - FC Lisse MO17-2veld 2
    4 dec.15:00Foreholte VR1 - FC Oegstgeest VR1veld 1
    4 dec.15:30Foreholte JO19-1 - Rijnsburgse Boys JO19-1veld 2
    5 dec.10:00Foreholte 35+2 - Sporting Leiden 35+2veld 3
    5 dec.10:00Foreholte 35+3 - Stompwijk'92 35+1veld 4
    5 dec.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    5 dec.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 5--
    5 dec.11:00Foreholte 3 - Vitesse 22 3veld 1
    5 dec.12:00Foreholte 2 - Spartaan'20 2veld 2
    5 dec.12:00Foreholte 4 - Foreholte 6veld 4
    5 dec.12:00Foreholte 10 - fc Boshuizen 3veld 5
    5 dec.12:00Foreholte 7 - Roodenburg 2veld 3
    5 dec.14:00Foreholte 1 - Pancratius Rksv 1veld 1
    5 dec.14:00Foreholte VR1 - RVC '33 VR3veld 2
    5 dec.14:00Foreholte 12 - SJC 4veld 4
    11 dec.11:30Foreholte JO16-1 - DoCoS JO16-1veld 2
    11 dec.11:30Foreholte MO17-1 - Forum Sport MO17-1veld 1
    11 dec.13:00Foreholte JO15-1JM - Katwijk JO15-1veld 3
    11 dec.13:00Foreholte VR2 - Graaf W II VAC VR1veld 4
    11 dec.15:00Foreholte 2 - Voorschoten`97 5veld 1
    11 dec.15:00Foreholte MO19-1 - Barendrecht MO19-1veld 2
    12 dec.10:00Foreholte 6 - EMM'21 8veld 4
    12 dec.10:00Foreholte 35+1 - ESTO 35+1veld 1
    12 dec.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    12 dec.12:00Foreholte 5 - HBS 8veld 2
    12 dec.12:00Foreholte 8 - Hillegom sv 9veld 3
    12 dec.12:00Foreholte 9 - RKAVV 4veld 4
    12 dec.12:00Foreholte 11 - ASC 6veld 1
    12 dec.14:00Foreholte O23-1 - HVV O23-2veld 1
    15 dec.18:00Pupillencursus - Pupillencursusveld 2--
    19 dec.10:00Foreholte JO7 - Foreholte JO7veld 2--
    19 dec.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    2 jan.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    9 jan.11:00Foreholte Vet 3 - Foreholte Zo O23-1 (2021-22)veld 2--
    9 jan.11:00Foreholte 35+1 - Foreholte 8veld 3--
    9 jan.11:007 tegen 7 - Foreholte 35+2veld 4--
    9 jan.12:00Foreholte 11 - Foreholte 6veld 1--
    9 jan.13:00Foreholte 10 - Foreholte 4veld 2--
    9 jan.13:00Foreholte 3 - Foreholte 12veld 3--
    9 jan.13:00Foreholte 5 - Foreholte 9veld 4--
    9 jan.14:00Foreholte 1 - Foreholte 7veld 1--
    16 jan.10:00Foreholte 7x7 - Foreholte 7x7veld 3--
    22 jan.15:00Foreholte 2 - Valken'68 5veld 1
    23 jan.10:00Foreholte 10 - ASC 14veld 2
    23 jan.10:00Foreholte 35+1 - SVO Buytenpark 35+1veld 3
    23 jan.10:00Foreholte 35+2 - Foreholte 35+3veld 4
    23 jan.11:00Foreholte 3 - ROAC 2veld 1
    23 jan.12:00Foreholte 5 - Football Factory 3veld 4
    23 jan.12:00Foreholte 7 - Nicolaas Boys 3veld 2
    23 jan.12:00Foreholte 11 - Lugdunum 2veld 3
    23 jan.14:00Foreholte 1 - RVC '33 1veld 1
    23 jan.14:00Foreholte 12 - LSVV 70 3veld 2