Ons telefoonnummer is (0252) 210 751

Toernooienkalender 2019

Gepost op: zondag 24 februari 2019

De toernooien per jeugdteam zoals tot nu toe bekend:
 

Datum

Toernooi

Vereniging

Plaats

Info

Foreholte MO17-1:

 

 

 

 

10-jun.-19

sv Hillegom meidentoernooi

sv Hillegom

Hillegom

 

 

 

 

 

 

Foreholte MO17-2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foreholte MO17-3:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foreholte MO15-1:

 

 

 

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

22-jun.-19

Meisjes toernooi

Be Fair

Waddinxveen

 

 

 

 

 

 

Foreholte MO15-2

 

 

 

 

21-apr.-19

Kildington toernooi

RCL

Leiderdorp

hele zondag

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte MO13-1

 

 

 

 

1-jun.-19

SAM- Hortimat meidentoernooi

sv 's-Gravenzande

s-Gravenzande

 

10-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-1:

 

 

 

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-2:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

sv Hillegom

Hillegom

zaterdagmiddag - aftrap 14:00

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-3:

 

 

 

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

15-mrt.-19

 

Alphense Boys

Alphen aan den Rijn

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-4:

 

 

 

 

21-apr.-19

Kidlington toernooi

RCL

Leiderdorp

hele dag

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-5:

 

 

 

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

2-jun.-19

 

Geel-Wit

Haarlem

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-6:

 

 

 

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

2-jun.-19

 

Geel-Wit

Haarlem

zondagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO15-7:

 

 

 

 

25-mei-19

 

sv Vogelenzang

Vogelenzang

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO14-1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO13-1:

 

 

 

 

20 t/m 22 apr

Easter Open

 

 

org. zelf regelen

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO13-2:

 

 

 

 

20 t/m 22 apr

Easter Open

 

 

org. zelf regelen

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO13-3:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

sv Hillegom

Hillegom

zaterdagochtend - aftrap 9:00

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO13-4:

 

 

 

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagmiddag

15-jun.-19

Hans Disseldorp Toernooi

Stompwijk '92

Leischendam

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO13-5:

 

 

 

 

30-mei-19

Lugdunum 100 jarige Lustrum toernooi

Lugdunum

Leiden

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagmiddag

 

 

 

 

 

Foreholte JO12-1:

 

 

 

 

7-apr.-19

Edwin van der Sar toernooi

Foreholte

Voorhout

hele zondag

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO12-2:

 

 

 

 

22-apr.-19

Lugdunum 100 jarige Lustrum toernooi

Lugdunum

Leiden

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO12-3:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

sv Hillegom

Hillegom

zaterdagochtend - aftrap 9:30

2-jun.-19

Ben Mesman Toernooi

sv Overbos

Hoofddorp

zondagochtend

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO12-4:

 

 

 

 

6-apr.-19

Lichtjetoernooi

vv Groeneweg

Zevenhuizen

zaterdagavond - aftrap 17:00

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

maandagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-1:

 

 

 

 

20-apr.-19

 

RKDES

Kudelstaart

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-2:

 

 

 

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

15-jun.-19

 

RCL

Leiderdorp

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-3:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

sv Hillegom

Hillegom

zaterdagochtend - aftrap 9:30

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-4:

 

 

 

 

1-jun.-19

Jaap Schaap Toernooi

Ter Leede

Sassenheim

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-5:

 

 

 

 

6-apr.-19

Lichtjetoernooi

vv Groeneweg

Zevenhuizen

zaterdagavond - aftrap 17:00

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO11-6M:

 

 

 

 

1-jun.-19

Ben Mesman toernooi

sv Overbos

Hoofddorp

zaterdagochtend - ?????

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-1:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

DSOV

Vijfhuizen

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-2:

 

 

 

 

20-apr.-19

 

RKDES

Kudelstaart

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-3:

 

 

 

 

1-jun.-19

Jaap Schaap Toernooi

Ter Leede

Sassenheim

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-4:

 

 

 

 

22-apr.-19

Lugdunum 100 jarige Lustrum toernooi

Lugdunum

Leiden

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-5:

 

 

 

 

1-jun.-19

 

Geel-Wit

Haarlem

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO10-6:

 

 

 

 

1-jun.-19

 

Overbos

Hoofddorp

 

9-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zondagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-1G:

 

 

 

 

20-apr.-19

 

RKDES

Kudelstaart

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-2:

 

 

 

 

20-apr.-19

 

RKDES

Kudelstaart

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-3:

 

 

 

 

1-jun.-19

 

Geel-Wit

Haarlem

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-4:

 

 

 

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

22-jun.-19

Manus de Groot Toernooi

Nicolaas Boys

Nieuwveen

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-5G:

 

 

 

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

22-jun.-19

Manus de Groot Toernooi

Nicolaas Boys

Nieuwveen

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-6G:

 

 

 

 

25-mei-19

 

sv Vogelenzang

Vogelenzang

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

22-jun.-19

Manus de Groot Toernooi

Nicolaas Boys

Nieuwveen

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-7:

 

 

 

 

1-jun.-19

Jaap Schaap Toernooi

Ter Leede

Sassenheim

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

22-jun.-19

Manus de Groot Toernooi

Nicolaas Boys

Nieuwveen

 

 

 

 

 

 

Foreholte JO9-8M:

 

 

 

 

1-jun.-19

SAM- Hortimat meidentoernooi

sv 's-Gravenzande

s-Gravenzande

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-1:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paastoernooi

HBC

Heemstede

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-2:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paas toernooi

RKDES

Kudelstaart

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-3:

 

 

 

 

1-jun.-19

 

sv Overbos

Hoofddorp

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-4G:

 

 

 

 

1-jun.-19

 

fc Zoetermeer

Zoetermeer

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-5:

 

 

 

 

20-apr.-19

Paas toernooi

RKDES

Kudelstaart

 

1-jun.-19

Jaap Schaap Toernooi

Ter Leede

Sassenheim

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

Foreholte JO8-6:

 

 

 

 

30-mei-19

 

vv Katwijk

Katwijk

 

8-jun.-19

Jan Schrama Toernooi

Foreholte

Voorhout

zaterdagochtend

 

 

 

 

 

 

Dit nieuwsbericht delen?

Per categorie