• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Loveren, Jay vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Onderwater, SvenTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 08:30Foreholte JO11-5 - Valken'68 JO11-4GSportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO9-2 - Katwijk JO9-3Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO11-4 - Warmunda, sv JO11-2Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO8-5 - ASC JO8-4Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO9-4 - Rijnsburgse Boys JO9-4Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO9-5 - Katwijk JO9-4Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO13-3 - SJC JO13-2Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO12-5 - Teylingen JO12-1Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Foreholte JO11-1 - FC Lisse JO11-1Sportpark Elsgeest
    19 sep. 08:30Rijnsburgse Boys JO8-2 - Foreholte JO8-2Sportpark Middelmors
    19 sep. 08:30SJC, JO8-1G - Foreholte JO8-1Sportpark SJC
    19 sep. 08:30SJC JO12-2 - Foreholte JO12-3Sportpark SJC
    19 sep. 08:30Ter Leede JO9-4G - Foreholte JO9-3Sportpark Roodemolen
    19 sep. 08:30VVSB JO17-2 - Foreholte JO17-2Sportpark De Boekhorst
    19 sep. 08:30DoCoS JO15-3 - Foreholte JO15-2Sportpark Morskwartier
    19 sep. 08:30SJO DOSR/WVC JO8-4 - Foreholte JO8-4Sportpark Alkemade Oost
    19 sep. 08:45Teylingen JO15-2 - Foreholte JO15-5Sportpark Roodemolen
    19 sep. 09:00Rijnvogels, fc JO14-2 - Foreholte JO14-3Sportpark De Kooltuin
    19 sep. 09:30Foreholte JO10-2 - Quick Boys JO10-2Sportpark Elsgeest
    19 sep. 09:30Foreholte JO10-3 - Quick Boys JO10-3Sportpark Elsgeest
    19 sep. 09:30Foreholte JO10-4 - Voorschoten`97 JO10-5Sportpark Elsgeest
    19 sep. 09:30Ter Leede JO13-1 - Foreholte JO13-1Sportpark Roodemolen
    19 sep. 10:00Foreholte JO13-4 - FC Oegstgeest JO13-3Sportpark Elsgeest
    19 sep. 10:00Foreholte JO12-1 - FC Oegstgeest JO12-1Sportpark Elsgeest
    19 sep. 10:00Foreholte MO13-1 - SJC MO13-2Sportpark Elsgeest
    19 sep. 10:00RCL JO17-4 - Foreholte JO17-5Sportpark De Bloemerd
    19 sep. 10:00FC Lisse JO9-2 - Foreholte JO9-1Sportpark Ter Specke
    19 sep. 10:00Noordwijk JO12-2 - Foreholte JO12-2Sportpark Duinwetering
    19 sep. 10:15Wilhelmus JO14-4 - Foreholte JO14-2Sportpark Westvliet
    19 sep. 10:30Warmunda, sv JO11-1 - Foreholte JO11-3Sportpark Het Overbos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Loveren, Neill vanTeamspeler
    Paauw, MelleTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd