Voetbalvereniging Foreholte maakt met trots bekend dat Ted Saunier met ingang van het nieuwe seizoen 2026-2027 de nieuwe hoofdtrainer wordt van Foreholte 1. Met zijn aanstelling is ook de technische staf voor komend seizoen compleet: Duncan de Groot en Jeroen van Reisen zullen als assistent-trainers deel uitmaken van de staf.
De 55-jarige Saunier, geboren in Voorschoten maar inmiddels al 36 jaar woonachtig in Zandvoort, brengt een schat aan ervaring mee. Ted begon als jeugdspeler bij SVLV en kwam als senior uit voor Zandvoort ’75, inmiddels onderdeel van SV Zandvoort. Daar zette hij ook zijn eerste stappen als jeugdtrainer. Na het behalen van diverse diploma’s ging hij aan de slag bij Rijnsburgse Boys, waar hij de oudste jeugd trainde en in zijn derde jaar de rol van Hoofd Jeugdopleiding vervulde.
Vervolgens maakte Saunier de overstap naar het seniorenvoetbal en werd hij hoofdtrainer van Zandvoort. In zijn eerste seizoen werd hij direct kampioen in de 3e klasse, waarmee promotie naar de 2e klasse volgde. In het dagelijks leven is Ted werkzaam als militair, en dat dwong hem na vijf succesvolle seizoenen te stoppen om op uitzending te gaan.
Na drie jaar zonder actief trainerschap keerde Ted in 2024 terug op de velden als trainer van Foreholte 2, waar hij de opdracht kreeg een jonge spelersgroep te ontwikkelen en te behouden voor de Hoofdklasse. Zijn prestaties, leiderschap en groepsontwikkeling maakten hem de ideale kandidaat om het stokje over te nemen bij Foreholte 1.
Technische staf compleet
Met de komst van Saunier is ook direct de technische staf voor komend seizoen rond. Foreholte is verheugd te melden dat:
- Duncan de Groot – oud-speler van Foreholte 1 – zijn rol als assistent-trainer volgend seizoen voortzet.
- Jeroen van Reisen na drie seizoenen bij SV Hoofddorp terugkeert naar Foreholte en eveneens als assistent-trainer zal aansluiten.
Bestuur en Technische Commissie kijken uit naar de samenwerking: “Ted heeft de afgelopen jaren laten zien dat hij spelers beter maakt, rust brengt en structuur neerzet. Wij zijn ervan overtuigd dat hij de juiste man is om Foreholte 1 verder te brengen.’’
Ook Ted zelf kijkt uit naar zijn nieuwe uitdaging: “Na een mooi jaar met Foreholte 2 voelt het vertrouwen om deze stap te mogen maken als een grote eer. Ik kijk ernaar uit om samen met Duncan, Jeroen en de spelersgroep te bouwen aan een frisse, herkenbare ploeg.”