• Foreholte - Arsenal klinkt als Europees voetbal maar is helaas niet meer dan een affiche uit de onderste regionen van de Tweede Klasse KNVB West I. Een kansrijke affiche, dat dan weer wel want de Amsterdammers van (voluit) ASV Arsenal stonden hopeloos onderaan met (alles bij elkaar opgeteld) 0 punten. Zo bezien is Foreholte, dat een plaatsje hoger stond met 6 punten, toch maar weer een rijke club (laten we toch vooral positief blijven!). Verplicht aan hun stand en het niveau van de tegenstander werd de middag afgesloten met een degelijke 4-0 overwinning voor de Voorhouters. Geen verrassing maar toch wel weer ff lekker gezien het moeizame verloop van dit seizoen. Het geeft de burger in ieder geval weer een beetje moed/hoop. 

    Een week later zat het weer eens niet mee in de uitwedstrijd tegen het stugge CSW uit Wilnis. Met in gedachten die 4-0 overwinning werd met vertrouwen uitgekeken naar deze uitwedstrijd. Hoe hard is dan de realiteit als je na 8 minuten al een eerste tegentreffer om je oren krijgt. Blijf dan maar eens overeind. Gelukkig lieten de rood-witten zich niet uit het veld slaan en een penalty en een vlotte aanval over links werden beide keurig omgezet in twee doelpunten en dus een voorsprong. CSW had voor rust echter het slotakkoord met de gelijkmaker en met 2-2 op het scorebord werd de kleedkamer opgezocht. Het kon toen nog alle kanten op. In de tweede helft was CSW de bovenliggende partij maar Foreholte hield lange tijd het doel schoon. Vlak voor het einde van de wedstrijd wist de thuisploeg toch nog het net te vinden en dan sta je gewoon weer met lege handen. Scheidsrechter Hilgersom slingerde in 90 minuten maar liefst 12 spelers op de bon. Dat CSW de wedstrijd eindigde met 10 man had (helaas) geen gevolgen voor het resultaat: Eindstand 3-2.

    Zaterdag moet Foreholte er weer staan als Amstelveen/Heemraad op bezoek komt. Ook deze ploeg verkeerd net als Foreholte in de onderste regionen maar is wel de ploeg waar Foreholte uit, tijdens de seizoensopening, de volle winst pakte. Amstelveen heeft 2 puntjes meer dan Foreholte dus dit is een uitgelezen kans om hen op de ranglijst voorbij te gaan. Er hoeft alleen maar even gewonnen te worden en daar wil je natuurlijk bij zijn. Kom naar de Elsgeest voor een gezellig middagje voetbal maar vooral ook om een Vlaggenschip te steunen dat er elke week alles aan doet om zich naar handhaving in de Tweede Klasse te knokken. Aarzel niet, zien je zaterdag!

    Sponsor wedstrijdbal: H&B Bouw

  • Volgende week:

    Zaterdag 7 februari 15:00u: SCPB’22 - Foreholte

    Bussponsor: Farmer Gracy 

    De spelers- en supportersbus, mede mogelijk gemaakt door bussponsor Farmer Gracy en De Vrienden van Foreholte, vertrekt om 13:30u. Meerijden is gratis én gezellig maar kom a.u.b. wel op tijd want vol=vol. 

    Adres: Sportpark Schuilhoeve Lindberghstraat 50 Badhoevedorp