Ons telefoonnummer is (0252) 210 751

Programma's, uitslagen & standen

Programma

Week: 46
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter Nr.
12 november 2019 20:00 Foreholte 1 Jong Foreholte Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
Lemmers, B. (Ben) 1
12 november 2019 20:00 Jong Foreholte Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
0
13 november 2019 18:00 Foreholte JO14-4 Alphen JO14-1 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
81745
16 november 2019 08:30 Foreholte JO14-2 Voorschoten`97 JO14-3 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
N. (Niels) van Heijningen (Scheidsrechter) 35286
16 november 2019 08:30 Quick Boys JO9-3 Foreholte JO9-2 Sportpark Nieuw Zuid
KATWIJK ZH
87381
16 november 2019 08:30 Foreholte JO11-3 FC Oegstgeest JO11-5 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
N. (Noah) Schenk (Scheidsrechter) 83600
16 november 2019 08:30 Foreholte JO9-6 MMO JO9-2 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
87273
16 november 2019 08:30 Foreholte JO8-1 Rijnvogels, fc JO8-1 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
90241
16 november 2019 08:30 SJC JO9-2 Foreholte JO9-1 Sportpark SJC
NOORDWIJK ZH
Afgeschermd (Spelbegeleider) 85685
16 november 2019 08:30 Foreholte JO8-2 Van Nispen JO8-1 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
89861
16 november 2019 08:30 RCL JO8-3G Foreholte JO8-3 Sportpark De Bloemerd
LEIDERDORP
88904
16 november 2019 08:30 SJC JO11-2 Foreholte JO11-2 Sportpark SJC
NOORDWIJK ZH
Afgeschermd (Scheidsrechter) 84084
16 november 2019 08:30 Foreholte JO11-5 ASC JO11-6 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
N. (Nico) Martijn (Scheidsrechter) 83721
16 november 2019 08:30 Foreholte JO8-4 VVSB JO8-3 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
90097
16 november 2019 08:30 Foreholte JO9-5 FC Lisse JO9-6 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
87515
16 november 2019 08:30 Foreholte JO9-3 Quick Boys JO9-6 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
86326
16 november 2019 08:30 Foreholte JO12-4 Noordwijk JO12-2 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
Afgeschermd (Scheidsrechter) 82293
16 november 2019 08:30 Foreholte JO11-1 Katwijk JO11-1 Sportpark Elsgeest
VOORHOUT
M. (Marijn) Breedijk (Scheidsrechter) 83377
16 november 2019 08:45 Noordwijk JO11-5 Foreholte JO12-6M Sportpark Duinwetering
NOORDWIJK ZH
84308
16 november 2019 08:45 FC Lisse JO10-5 Foreholte JO10-7 Sportpark Ter Specke
LISSE
90632
16 november 2019 09:25 Quick Boys JO9-5 Foreholte JO9-4 Sportpark Nieuw Zuid
KATWIJK ZH
88127
16 november 2019 09:45 FC Oegstgeest JO10-5 Foreholte JO10-2 Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
OEGSTGEEST
92680
16 november 2019 09:45 RCL JO12-3G Foreholte JO12-5 Sportpark De Bloemerd
LEIDERDORP
82617
16 november 2019 09:45 Voorschoten`97 JO13-1 Foreholte JO13-1 Sportpark Adegeest
VOORSCHOTEN
H. (Hotze) de Vries (Scheidsrechter) 60827
16 november 2019 09:45 Meerburg JO12-1 Foreholte JO12-1 Sportpark Meerburg
ZOETERWOUDE
Afgeschermd (Scheidsrechter) 82322
Toon alle wedstrijden