Datum Tijd Kl-K Wedstrijd Kl-K Veld Scheidsrechter Status
06-12 18:00   Foreholte JO10-2 - FC Lisse JO10-2   veld 3 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO12-4 - Blauw-Zwart JO12-1   veld 2 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO9-4 - Quick Boys JO9-9   veld 4 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO8-4G - VVSB JO8-3   veld 4 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO13-5 - DSVP JO13-6   veld 1 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO11-6M - RKAVV JO11-4   veld 2 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO9-7 - SJZ JO9-2   veld 4 licht   Te spelen
08-12 08:30   Foreholte JO8-3 - FC Oegstgeest JO8-2   veld 4 licht   Te spelen
08-12 09:30   Foreholte JO10-3 - Quick Boys JO10-4   veld 4 licht   Te spelen
08-12 09:30   Foreholte JO10-6 - FC Lisse JO10-6   veld 4 licht   Te spelen
08-12 09:30   Foreholte JO10-1 - UVS JO10-2   veld 4 licht   Te spelen
08-12 09:30   Foreholte JO9-1G - FC Oegstgeest JO9-1   veld 4 licht   Te spelen
08-12 10:00   Foreholte JO12-1 - Ter Leede JO12-1   veld 2 licht   Te spelen
08-12 10:00   Foreholte JO12-3 - Voorschoten`97 JO12-6   veld 2 licht   Te spelen
08-12 10:00   Foreholte MO15-2 - ST Ter Leede/Teylingen MO15-1   veld 3 licht   Te spelen
08-12 10:00   Foreholte JO13-2G - Zoetermeer, fc JO13-2   veld 1 licht   Te spelen
08-12 10:00   Foreholte JO15-3 - FC Oegstgeest JO15-4   veld 5   Te spelen
08-12 10:45   Foreholte JO9-6G - SJC JO9-3   veld 4 licht   Te spelen
08-12 11:15   Foreholte JO13-1G - Meerburg JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
08-12 11:30   Foreholte JO11-4 - Rijnsburgse Boys JO11-5   veld 2 licht   Te spelen
08-12 11:30   Foreholte JO11-3 - Graaf W II VAC JO11-7   veld 2 licht   Te spelen
08-12 11:45   Foreholte JO15-2 - Quick Boys JO15-3   veld 3 licht   Te spelen
08-12 11:45   Foreholte MO17-3 - Katwijk MO17-1   veld 4 licht   Te spelen
08-12 12:45   Foreholte MO15-1 - SV Leidschenveen MO15-2   veld 1 licht   Te spelen
08-12 13:15   Foreholte JO15-7 - Quick Boys JO15-6   veld 5   Te spelen
08-12 13:30   Foreholte JO17-5 - Quick Boys JO17-4   veld 4 licht   Te spelen
08-12 13:30   Foreholte JO19-5 - Quick Boys JO19-5   veld 2 licht   Te spelen
08-12 13:30   Foreholte MO17-1 - Rotterdam United MO17-1   veld 3 licht   Te spelen
08-12 14:30   Foreholte JO15-1 - RKAVV JO15-1   veld 1 licht D. (Dennis) Ammeraal Te spelen
08-12 15:15   Foreholte JO17-4 - Teylingen JO17-2   veld 4 licht   Te spelen
08-12 15:15   Foreholte JO19-4 - Kagia JO19-2   veld 3 licht   Te spelen
09-12 10:00 12 Foreholte VE2 - ESTO VE1 13 veld 1 licht M. (Michel) Meeuwisse Te spelen
09-12 10:00 2 Foreholte 8 - ASC 5 5 veld 4 licht R. (Roelof) Witvoet Te spelen
09-12 10:00 7 Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 7 veld 3 licht   Te spelen
09-12 10:00 1 Muccen - Muccen 18 veld 2 licht   Te spelen
09-12 12:00 8 Foreholte 6 - WVC 3 15 veld 4 licht Afgeschermd Te spelen
09-12 12:00 9 Foreholte 9 - MMO 2 14 veld 2 licht Afgeschermd Te spelen
09-12 12:00 11 Foreholte 11 - Meerburg 3 16 veld 3 licht Afgeschermd Te spelen
09-12 12:00 3 Foreholte 4 - Zoetermeer, fc 3 6 veld 1 licht J.W.A. (Jan) Vork Te spelen
09-12 12:00 10 Foreholte 13 - Leidsche Boys 5 17 veld 5 J.H.G. (Jeroen) Deutekom Te spelen
09-12 14:00 2 Foreholte 5 - DoCoS 1 5 veld 1 licht B. (Ben) Lemmers Te spelen
09-12 14:00 1 Foreholte 7 - Altior 4 4 veld 2 licht J.A. (Johan) Souman Te spelen
15-12 08:30   Foreholte JO12-4 - Voorschoten`97 JO12-5   veld 2 licht   Te spelen
15-12 08:30   Foreholte MO13-1 - FC 's-Gravenzande MO13-1   veld 1 licht   Te spelen
15-12 08:30   Foreholte JO10-7M - Graaf W II VAC JO10-6   veld 4 licht   Te spelen
15-12 10:00   Foreholte JO11-5 - S.V. Kickers'69 JO11-2   veld 2 licht   Te spelen
15-12 10:00   Foreholte JO9-1G - Katwijk JO9-1   veld 4 licht   Te spelen
15-12 10:00   Foreholte JO15-4 - Van Nispen, Rkvv JO15-1   veld 1 licht   Te spelen
15-12 10:00   Foreholte JO10-3 - ARC JO10-5   veld 4 licht   Te spelen
15-12 11:30   Foreholte JO11-3 - FC Lisse JO11-5   veld 2 licht   Te spelen
15-12 11:30   Foreholte JO11-2 - Hazerswoudse Boys JO11-1   veld 2 licht   Te spelen
15-12 13:00   Foreholte JO15-7 - Kagia JO15-2   veld 1 licht   Te spelen
15-12 15:15   Foreholte 1 - VVSB 5   veld 1 licht   Te spelen
15-12 15:15   Foreholte JO17-3 - FC Oegstgeest JO17-6   veld 2 licht   Te spelen
16-12 10:00   Muccen - Muccen   veld 2 licht   Te spelen
16-12 11:00 2 Foreholte 2 - VOC 2 5 veld 1 licht D.L. (Daniel) de Goede Te spelen
16-12 12:00 3 Foreholte 13 - LSVV 70 2 6 veld 2 licht   Te spelen
16-12 14:00 1 Foreholte 1 - ESTO 1 4 veld 1 licht J. (Joop) de Wit Te spelen
22-12 13:00   Foreholte 1 - VVSB 4   veld 1 licht   Te spelen
23-12 10:00   Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7   veld 3 licht   Te spelen
06-01 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
12-01 09:30   Foreholte JO-11-2 - Warmunda JO11-1   veld 2 licht   Te spelen
12-01 10:30 14 Foreholte JO15-2 - ASC JO15-2 15 Veld 2   Te spelen
15-01 20:00   Foreholte 1 - UVS 1   veld 1 licht   Te spelen
19-01 10:00   Foreholte JO11-2 - SJC JO11-1   veld 2 licht   Te spelen
19-01 10:30   Foreholte JO15-2 - NNB       Te spelen
20-01 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
20-01 12:00   Foreholte 7 - Teylingen 3   veld 2 licht   Te spelen
20-01 12:00   Foreholte 6 - DoCoS 1   veld 1 licht   Te spelen
20-01 14:00   Foreholte 5 - Nicolaas Boys 3   veld 1 licht   Te spelen
26-01 10:30   Foreholte JO15-2 - NNB   veld 2 licht   Te spelen
26-01 11:00   Foreholte JO13-1 - FC Purmerend JO13-1   veld 3 licht   Te spelen
27-01 10:00   Foreholte VE2 - Foreholte VE1   veld 3 licht   Te spelen
27-01 10:00   Foreholte 12 - DOSR 6   veld 4 licht   Te spelen
27-01 11:00   Foreholte 2 - DOSR 2   veld 1 licht   Te spelen
27-01 12:00   Foreholte 9 - ST Van Nispen / Vogelenzang 4   veld 3 licht   Te spelen
27-01 12:00   Foreholte 11 - SJC 7   veld 5   Te spelen
27-01 12:00   Foreholte 8 - KDO sv 4   veld 4 licht   Te spelen
27-01 12:00   Foreholte 13 - UVS 2   veld 2 licht   Te spelen
27-01 14:00   Foreholte 1 - Teylingen 1   veld 1 licht   Te spelen
30-01 20:30 3 Foreholte 1 - Quick Boys 9 13 veld 1 licht   Te spelen
02-02 10:30 - Foreholte JO15-2 - NNB - veld 3 licht   Te spelen
02-02 11:00   Foreholte J)13-1 - Roda 23 JO13-1   veld 3 licht   Te spelen
02-02 15:15   Foreholte 1 - Noordwijk 6   veld 1 licht   Te spelen
03-02 10:00   Foreholte VE2 - Stompwijk'92 VE1   veld 1 licht   Te spelen
03-02 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
03-02 12:00   Foreholte 13 - Lugdunum 2   veld 1 licht   Te spelen
03-02 12:00   Foreholte 11 - SJC 6   veld 3 licht   Te spelen
03-02 12:00   Foreholte VR1 - Football Factory VR1   veld 5   Te spelen
03-02 12:00   Foreholte 8 - Foreholte 9   veld 2 licht   Te spelen
03-02 12:00   Foreholte 6 - HBS 6   veld 4 licht   Te spelen
03-02 14:00   Foreholte 7 - DoCoS 2   veld 2 licht   Te spelen
03-02 14:00   Foreholte 5 - KDO sv 3   veld 1 licht   Te spelen
09-02 08:30   - Ter leede JO07-2   veld 4 licht   Te spelen
09-02 08:30   - Fc Lisse JO07-5   veld 4 licht   Te spelen
09-02 11:15   Foreholte VR1 - Quick Boys VR1   veld 1 licht   Te spelen
09-02 13:15   Foreholte JO15-1 - GDA JO15-1   veld 2 licht   Te spelen
09-02 13:15   Foreholte JO17-1 - Wilhelmus JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
09-02 15:30   Foreholte JO19-1 - DSO JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
10-02 10:00   Foreholte VE1 - RVC '33 VE1   veld 4 licht   Te spelen
10-02 11:00   Foreholte 2 - Quick 2   veld 1 licht   Te spelen
10-02 12:00   Foreholte 10 - DoCoS 4   veld 4 licht   Te spelen
10-02 12:00   Foreholte 12 - RKDEO 11   veld 3 licht   Te spelen
10-02 12:00   Foreholte 9 - Roodenburg 1   veld 5   Te spelen
10-02 12:00   Foreholte 4 - Voorschoten`97 3   veld 2 licht   Te spelen
16-02 08:30   - Fc Lisse JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
16-02 11:15   Foreholte JO13-1G - Graaf W II VAC JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
16-02 15:15   Foreholte 1 - WVC 1   veld 1 licht   Te spelen
17-02 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
17-02 12:00   Foreholte 6 - Nicolaas Boys 3   veld 4 licht   Te spelen
17-02 12:00   Foreholte 7 - ROAC 3   veld 3 licht   Te spelen
17-02 12:00   Foreholte 3 - Sporting Leiden 2   veld 2 licht   Te spelen
17-02 14:00   Foreholte 1 - GDA 1   veld 1 licht   Te spelen
23-02 08:30   - Fc Lisse JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
02-03 08:30   - SJC JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
03-03 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
09-03 08:30   JO7-1 - VV Katwijk JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
09-03 11:15   Foreholte JO13-1G - Forum Sport JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
09-03 13:15   Foreholte JO15-1 - Laakkwartier JO15-1   veld 1 licht   Te spelen
10-03 10:00   Foreholte 12 - Foreholte 13   veld 1 licht   Te spelen
10-03 12:00   Foreholte 7 - DOSR 4   veld 4 licht   Te spelen
10-03 12:00   Foreholte 3 - ROAC 2   veld 3 licht   Te spelen
10-03 12:00   Foreholte 11 - Lugdunum 1   veld 2 licht   Te spelen
10-03 14:00   Foreholte 1 - Stompwijk'92 1   veld 1 licht   Te spelen
10-03 14:00   Foreholte 10 - Bernardus 6   veld 3 licht   Te spelen
16-03 08:30   - Fc Lisse JO7-5   veld 4 licht   Te spelen
16-03 08:30   - Fc Lisse JO7-4   veld 4 licht   Te spelen
16-03 11:15   Foreholte VR1 - Reiger Boys VR2   veld 1 licht   Te spelen
16-03 13:15   Foreholte JO17-1 - Vredenburch JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
16-03 15:15   Foreholte 1 - Hillegom sv 5   veld 2 licht   Te spelen
16-03 15:30   Foreholte JO19-1 - Oliveo JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
17-03 10:00   Foreholte VE1 - DoCoS VE1   veld 2 licht   Te spelen
17-03 10:00   Foreholte VE2 - Teylingen VE2   veld 4 licht   Te spelen
17-03 10:00 - Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7 - veld 3 licht   Te spelen
17-03 11:00   Foreholte 2 - HBS 2   veld 1 licht   Te spelen
17-03 12:00   Foreholte 4 - ASC 2   veld 2 licht   Te spelen
17-03 12:00   Foreholte 9 - Meerburg 2   veld 3 licht   Te spelen
17-03 12:00   Foreholte 13 - fc Boshuizen 5   veld 4 licht   Te spelen
17-03 12:00   Foreholte 8 - Leidsche Boys 1   veld 5   Te spelen
17-03 14:00   Foreholte 5 - Bernardus 2   veld 1 licht   Te spelen
23-03 08:30   - Fc Lisse JO7-3       Te spelen
23-03 08:30   - VVSB JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
23-03 11:15   Foreholte VR1 - Purmerend VR1   veld 1 licht   Te spelen
23-03 13:15   Foreholte JO15-1 - Forum Sport JO15-1   veld 2 licht   Te spelen
23-03 13:15   Foreholte JO17-1 - VVSB JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
23-03 15:15   Foreholte 1 - Teylingen 1   veld 2 licht   Te spelen
23-03 15:30   Foreholte JO19-1 - BVCB JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
24-03 10:00   Foreholte VE1 - Leidsche Boys VE1   veld 1 licht   Te spelen
24-03 10:00   Foreholte 12 - ASC 8   veld 4 licht   Te spelen
24-03 12:00   Foreholte VR1 - Altior VR1   veld 3 licht   Te spelen
24-03 12:00   Foreholte 10 - Roodenburg 2   veld 5   Te spelen
24-03 12:00   Foreholte 3 - KDO sv 2   veld 4 licht   Te spelen
24-03 12:00   Foreholte 2 - Spartaan'20 2   veld 2 licht   Te spelen
24-03 14:00   Foreholte 1 - RVC '33 1   veld 1 licht   Te spelen
30-03 08:30   - VVSB JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
06-04 08:30   - Fc Rijnvogels JO7-1   veld 4 licht   Te spelen
06-04 08:30   - VV Katwijk JO7-1   veld 4 licht   Te spelen
06-04 11:15   Foreholte JO13-1G - Noordwijk JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
06-04 13:15   Foreholte JO15-1 - FC Oegstgeest JO15-1   veld 1 licht   Te spelen
07-04 10:00   Foreholte 9 - KDO sv 4   veld 2 licht   Te spelen
07-04 10:00   Foreholte VE2 - Leidsche Boys VE1   veld 1 licht   Te spelen
07-04 12:00   Foreholte 8 - SJC 5   veld 1 licht   Te spelen
07-04 12:00   Foreholte 6 - Alphen 3   veld 2 licht   Te spelen
07-04 12:00   Foreholte 7 - ASC 4   veld 3 licht   Te spelen
07-04 12:00   Foreholte 11 - Foreholte 10   veld 4 licht   Te spelen
07-04 14:00   Foreholte 13 - RKDEO 11   veld 2 licht   Te spelen
07-04 14:00   Foreholte 5 - Football Factory 1   veld 1 licht   Te spelen
13-04 08:30   - Fc Lisse JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
13-04 08:30   - Fc Lisse JO-1   veld 4 licht   Te spelen
13-04 11:15   Foreholte VR1 - FC Oegstgeest VR1   veld 1 licht   Te spelen
13-04 13:15   Foreholte JO17-1 - Scheveningen JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
13-04 15:15   Foreholte 1 - FC Oegstgeest 6   veld 2 licht   Te spelen
13-04 15:30   Foreholte JO19-1 - Noordwijk JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
14-04 10:00   Foreholte VE1 - SJC VE1   veld 2 licht   Te spelen
14-04 10:00   Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7   veld 3 licht   Te spelen
14-04 11:00   Foreholte 2 - Olympia 2   veld 1 licht   Te spelen
14-04 12:00   Foreholte 12 - fc Boshuizen 5   veld 5   Te spelen
14-04 12:00   Foreholte VR1 - Graaf W II VAC VR1   veld 3 licht   Te spelen
14-04 12:00   Foreholte 10 - MMO 4   veld 4 licht   Te spelen
14-04 12:00   Foreholte 3 - Hillegom sv 4   veld 2 licht   Te spelen
14-04 14:00   Foreholte 1 - HVV 1   veld 1 licht   Te spelen
20-04 08:30   - Rijnsburgse Boys JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
27-04 08:30   - Rijnburgse Boys 3   veld 4 licht   Te spelen
27-04 08:30   - Fc Oegstgeest JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
28-04 10:00   Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7   veld 3 licht   Te spelen
04-05 08:30   - Rijnsburgse Boys JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
04-05 11:15   Foreholte JO13-1G - Wilhelmus JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
04-05 13:15   Foreholte JO15-1 - FC Lisse JO15-1   veld 1 licht   Te spelen
05-05 12:00   Foreholte 4 - Van Nispen, Rkvv 2   veld 1 licht   Te spelen
11-05 08:30   - VVSB JO7-2   veld 4 licht   Te spelen
11-05 08:30   - VVSB JO7-1   veld 4 licht   Te spelen
11-05 11:15   Foreholte VR1 - Kadoelen sv. VR2   veld 1 licht   Te spelen
11-05 13:15   Foreholte JO17-1 - Ter Leede JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
11-05 15:15   Foreholte 1 - SJC 2   veld 2 licht   Te spelen
11-05 15:30   Foreholte JO19-1 - GDA JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
12-05 10:00   Foreholte VE1 - Teylingen VE2   veld 4 licht   Te spelen
12-05 10:00   Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7   veld 3 licht   Te spelen
12-05 11:00   Foreholte 2 - SJC 2   veld 1 licht   Te spelen
12-05 12:00   Foreholte 3 - Voorschoten`97 2   veld 4 licht   Te spelen
12-05 12:00   Foreholte 10 - Lugdunum 1   veld 2 licht   Te spelen
12-05 12:00   Foreholte VR1 - Meerburg VR1   veld 3 licht   Te spelen
12-05 14:00   Foreholte 1 - KDO sv 1   veld 1 licht   Te spelen
18-05 08:30   - SJC JO7-1   veld 4 licht   Te spelen
18-05 08:30   - VVSB JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
18-05 11:15   Foreholte JO13-1G - Katwijk JO13-1   veld 1 licht   Te spelen
18-05 13:15   Foreholte JO15-1 - RKDEO JO15-1   veld 1 licht   Te spelen
19-05 10:00   Foreholte 9 - SJC 5   veld 3 licht   Te spelen
19-05 10:00   Foreholte VE2 - Teylingen VE1   veld 1 licht   Te spelen
19-05 12:00   Foreholte 12 - Leidsche Boys 5   veld 5   Te spelen
19-05 12:00   Foreholte 13 - ASC 8   veld 4 licht   Te spelen
19-05 12:00   Foreholte 7 - Warmunda, sv 3   veld 1 licht   Te spelen
19-05 12:00   Foreholte 11 - Roodenburg 2   veld 2 licht   Te spelen
19-05 12:00   Foreholte 8 - Roodenburg 1   veld 3 licht   Te spelen
19-05 14:00   Foreholte 4 - Wilhelmus 4   veld 1 licht   Te spelen
19-05 14:00   Foreholte 5 - Foreholte 6   veld 2 licht   Te spelen
25-05 08:30   - Fc Lisse JO7-3   veld 4 licht   Te spelen
25-05 11:15   Foreholte VR1 - Ter Leede VR3   veld 1 licht   Te spelen
25-05 13:15   Foreholte JO17-1 - HBS JO17-1   veld 1 licht   Te spelen
25-05 15:15   Foreholte 1 - Ter Leede 5   veld 2 licht   Te spelen
25-05 15:30   Foreholte JO19-1 - DOSR JO19-1   veld 1 licht   Te spelen
26-05 10:00   Foreholte VE1 - ASC VE3   veld 4 licht   Te spelen
26-05 10:00   Foreholte 7 x 7 - Foreholte 7 x 7   veld 3 licht   Te spelen
26-05 11:00   Foreholte 2 - RKAVV 2   veld 1 licht   Te spelen
26-05 12:00   Foreholte 3 - WVC 2   veld 2 licht   Te spelen
26-05 12:00   Foreholte 10 - Leidsche Boys 3   veld 5   Te spelen
26-05 12:00   Foreholte VR1 - Nicolaas Boys VR1   veld 3 licht   Te spelen
26-05 12:00   Foreholte 6 - ESTO 3   veld 4 licht   Te spelen
26-05 14:00   Foreholte 1 - ONA 1   veld 1 licht   Te spelen
02-06 12:00   Foreholte 7 - SJC 4   veld 2 licht   Te spelen
02-06 12:00   Foreholte 6 - Football Factory 1   veld 1 licht   Te spelen
02-06 14:00   Foreholte 5 - Alphen 3   veld 1 licht   Te spelen