Wedstrijdverslagen

Foreholte C1; Kraker der Krakers!

Kraker der krakers!

Foreholte C1 kan kampioenschap uitrekenen

Vandaag, 19 November de wedstrijd UVS C2 – Foreholte C1 de nummer 1 tegen de nummer 2 spannend dus.

UVS had tot nu toe wedstrijden gewonnen die wij op het laatste moment gewonnen hadden of net aan, geen rede voor onderschatting dus!

Als wij zouden winnen dan betekent dat , dat wij 7 punten voor staan op UVS.

Nog een hoogtepunt zou zijn, als we winnen of gelijk spelen dat wij de 1e seizoenshelft ongeslagen zijn gebleven dat dus nog een is reden om te winnen.

De wedstrijd begint met een hoog tempo aan beide kanten UVS zet druk en probeert het Foreholte zo lastig mogelijk te maken. Als er een corner volgt word de bal mooi voorgegeven Jelmer loopt naar de 2e paal en kopt de bal hard in maar de keeper staat in de weg, jammer zou leuk zijn een snelle voorsprong!

Foreholte krijgt grote kansen Joost die de bal net een half metertje aan de verkeerde kant van de paal schiet dat zit even niet mee.

UVS volgde met een aardige kans die op de lat wordt gekopt gelukkig geen goal.

Ruststand 0-0 de 2e helft moet het gebeuren, Foreholte met 5 wissels op de bank heeft dus mogelijkheden zat om wat te bedenken. Als er een uitbraak van Foreholte komt en Chris de bal tussendoor aan Jelmer geeft en hem er in schiet en om kijkt ziet hij helaas hoe de grensrechter met zijn vlag omhoog staat, jammer had mooi geweest.

UVS gaat met 4 aanvallers spelen. Rick komt erin geeft mooi voor en Joost (misschien met een lichte overtreding) kopt de bal er prachtig in, Joost en koppen is eigenlijk geen goede combinatie maar het is gelukt hij zit erin 0-1!

0-2 volgt snel als Jordi op rechts uitbreekt en op Joeri aflegt die voor leeg goal staat, een koud kunstje voor een spits als Joeri, dus dat is dan 0-2 met nog 5 minuten te spelen.

Het is 0-2 gebleven dus de punten gaan [in de tas mee] naar Voorhout!

Volgende week rust, prima voor de jongens die geblesseerd zijn om die week daarna te knallen tegen SJC.

 

Ik (Jelmer) geef de pen door aan Wytse!