Foreholte verwelkomt sponsoren

Voor de derby dag heeft Stuc Modern  als tweede hoofdsponsor officieel zich aan Foreholte verbonden door het ondertekenen van het contract. In de gezellige nieuwe ontvangstruimte ondertekende Gregor Zalewski, de eigenaar van Stuc Modern in aanwezigheid van zijn vrouw en dochter het contract wat hem voor drie jaar als hoofdsponsor aan Foreholte verbond.
Bijzonder toevallig was Gregor junior tevens pupil van de week.

Stuc Modern is naast van Kesteren Schilders de tweede hoofdsponsor van Foreholte. Stuc Modern een jong en dynamisch bedrijf in Voorhout gespecialiseerd in het betere stucadoorswerk heeft zich in de korte tijd dat het bedrijf zich gevestigd heeft in Voorhout een goede naam weten op te bouwen.

Naast een nieuwe hoofdsponsor mocht Foreholte deze dag ook twee nieuwe sponsorclubleden verwelkomen. Ton Brabander van Sundays Zonnestudio's en Ton en Hein Veenhof van Hotel, café en restaurant Boerhaave (wie kent ze niet) bevestigen hun ondersteuning aan de steeds groter wordende sponsorclub , door het ondertekenen van de contracten. Beide bedrijven plaatsten symbolisch hun bordje met logo op het grote sponsorclubbord in de gezellige kantine.

Het bestuur van Foreholte heet de drie sponsoren van harte welkom bij de vereniging en hoopt op een langdurige en vruchtbare samenwerking in de toekomst.

Naar de fotoos KLIK HIER Fotoos Jeannet Dijkstra